🐕🎞 فال نوستراداموس 🎞🐕

0
19

🐕🎞 فال نوستراداموس 🎞🐕

📆تاریخ : یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸

🔮پیش گویى هاى امروز نوستراداموس

🎒 #فَروردین :🍑در کارهای خود همیشه به دیگران اتکا دارید و از استقلال می ترسید. وابستگی زیاد به دیگران می تواند خطرناک باشد. بیشتر متکی به خود باشید.

🎒#اُردیبهشت :🍑نمادی از برکت و پوا خوشبختی. از طرف دوستان و اقوام خود مورد حمایت قرار می گیرید و به شما کمک می شود تا پله های ترقی را پشت سر بگذارید. از موقعیت بدست آمده استفاده کنید.

🎒 #خُرداد :🍑نشان طول عمر. زندگی طولانی و توام با سلامتی خواهید داشت. هر چند که همیشه باید مراقب سلامتی خود باشید و از خطر دوری کنید.

🎒 #تیر :🍑کمی دچار غرور و تکبر شده اید. این موضوع باعث می شود که از راه درست منحرف شوید. مواظب رفتار و اعمال خود باشید. وقت خود را به بطالت نگذرانید.

🎒 #مُرداد :🍑طرحهای جدیدی را در سر می پرورانید. پیشنهادهای جالب توجهی نیز به شما می شود. باید همه جوانب آنها را خوب بسنجید تا دچار ضرر و زیان نشوید و سرمایه تان نسوزد.

🎒#شهریور :🍑به یک مهمانی بزرگ ( عروسی, جشن تولد و غیره) دعوت می شوید. بهتر ایت از قبل خود را آماده کنید. با افراد مهمی ملاقات خواهید داشت و به شما خوش می گذرد.

🎒 #مِهر :🍑هدف بزرگی را انتهاب کرده اید. برای رسیدن به آمال و آرزوی خود باید از مشکلات و ناملایمات نهراسید. ایمان و اعتقاد خود را تقویت کنید و پای در راه بگذارید تا به خواسته خود برسید.

🎒 #آبان :🍑مراقب رفتارهای مشکوک همسرتان باشید. شاید قصد ازدواج مجدد داشته باشد. باید مواظب آبروی خود باشید وگرنه دچار دردسر می شوید.

🎒 #آذر :🍑همواره در ناز و نعمت و راحتی زندگی کرده اید و همین امر باعث تن پروری و سستی شما شده است که می تواند مشکلاتی را برایتان بوجود آورد.

🎒 #دِى :🍑خوش شانسی و بخت و اقبال نیکویی در انتظار شماست هرچند که شاید با سختی به دست آید.

🎒 #بهمن :🍑از ایجاد نفاق بین دیکران خودداری کنید. ممکن است رابطه تان با دوست صمیمی تان بهم بخورد و ناراحت شوید. به رفتار خود با دیگران بیشتر بیندیشید.

🎒 #اسفند :🍑مراقب امور مالی خود باشید. در صورتی که مراقب باشید, پول خوبی نصیبتان می شود.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بنویسید!
لطفا نام خود را اینجا بنویسید