🌌🐶 فال شبانه ۳۱ فروردین 🐶🌌

0
13

🌌🐶 فال شبانه ۳۱ فروردین 🐶🌌

🥀🌛#متولیدن_فروردین🌜🥀

💐میزان انرژی امروز شما ۶۸ %
🕯ستاره شما ۱۲۹ شرقی (مریخ)
💐فال : خسته کننده ترین واژه در هر زبان ” من ” است .
بله تصور این است که تکرار این کلمه اعتماد به نفس را بالا می برد. ولی خوب! بیشتر وقتها همه ی آن چیزیی که در مورد خود با تکرار ” من ” توضیح و تعریف می کنید، واقعیت ندارد! اینکه یک نفر دائما” از خود و فضایل خود تمجید و تفسیر کند ، بسیار خسته کننده و یکنواخت است . این حالت “خود محوری ” است نه “اعتماد به نفس ”
صبحانه از لبنیات کم چرب بخورید.

🥀🌛#متولدین_اردیبهشت🌜🥀

💐میزان انرژی امروز شما ۷۱ %
🕯ستاره شما ۹۷ جنوب (زهره)
💐فال : انسانیت مهم تر از مادیات است .
اهمیت روابط اجتماعی بسیار مهم تر از درجات مادی است که هر کدام از ما در
مسیر آرزوها به آنها می رسیم. بدون محبت و عشق و حمایت خانواده و دوستان در زندگی ، موفقیت های مادی ، خیلی لذت بخش نخواهد بود. با ایجاد تعادل در ملاک های برتری و ارزش های خود ، از ثبات زندگی بیشتری بهره خواهید برد.
آجیل و خشکبار میل کنید.

🥀🌛#متولدین_خرداد🌜🥀

💐میزان انرژی شما ۶۴ %
🕯ستاره شما ۶۱ شرقی(عطارد)
💐فال : زندگی غیر قابل پیش بینی است ” و ممکن است هر لحظه شما را در شیب وفراز قرار دهد ” .فقط بگویید “هرگز” و بعد ببینید چه اتفاقی می افتد . برای مقابله با گره هایی که زندگی در مسیر شما قرار داده است ، تنها با ذهنی باز و
خوش بین ، به آنها خوش آمد بگویید !!
شام را سبک تر بخورید.

🥀🌛#متولدین_تیر🌜🥀

💐میزان انرژی شما ۶۹%
🕯ستاره شما ۱۸۶ شمال غربی (ماه)
💐فال : دو گام هست که شما باید انجام بدهید .اولین گام این است که شما باید قوانین بازی که می کنید را یاد بگیرید ،این یک امر حیاتی است.گام دوم این که شما باید بازی را از هر فرد دیگری بهتر انجام بدهید .اگر شما بتوانید ایندوگام را انجام دهید موفقیت از آن شما می شود .
کاهو سکنجبین میل کنید.

🥀🌛#متولدین_مرداد🌜🥀

💐میزان انرژی امروز شما ۷۴%
🕯ستاره شما درجه ۱۹۵^ غربی (خورشید)
💐فال : دانش از تجربه می آید . شما می توانید درباره انجام یک کار بحث کنید ، اما این بحث فقط دانش فلسفی از این کار به شما می دهد .شما باید این کار را تجربه کنید تا از آن آگاهی پیدا کنید .تکلیف چیست ؟ دنبال کسب تجربه باشید !
چای دارچین بنوشید.

🥀🌛#متولدین_شهریور🌜🥀

💐میزان انرژی شما ۷۶%
🕯ستاره شما ۵۳^ جنوبی (ولکان)
💐فال : شما نمی توانید کاری را هر روز انجام دهید و انتظار نتایج متفاوت داشته باشید ،به عبارت دیگر، نمی توانید همیشه کار یکسانی (کارهای روزمره) را انجام دهید، و انتظار داشته باشید متفاوت به نظر برسید.برای اینکه زندگی تان تغیر کند، باید خودتان را تا سر حد تغییر افکار و اعمالتان متفاوت کنید، که متعاقبا زندگی تان تغییر خواهد کرد.
یک وعده آش رشته میل کنید.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بنویسید!
لطفا نام خود را اینجا بنویسید