🌌🐷 نیمه دوم فال شبانه 🐷🌌

0
36

🌌🐷 نیمه دوم فال شبانه 🐷🌌

🥀🌛#متولیدن_مهر 🌜🥀

💐میزان انرژی این ماه شما ۷۴ %
🕯ستاره اقبال ۶۳ غربی
💐فال : یکی از دیگران باشید
شما می‌توانید از هر کسی کمک بگیرید. مطمئن باشید هر آدمی در هر شغل و هر جایگاهی می‌تواند به شما کمک کند. در بسیاری از موارد زنان خانه‌دار بهترین راهنمایی‌ها را به دختران شاغل خود می‌کنند و باعث جهش آن‌ها می‌شوند. البته طبیعی است که بهترین مشاوره‌ها را می‌‌توانید از افرادی بگیرید که در آن حیطه شغلی تجربه و موفقیت دارند. مطالعه هم می‌تواند یکی از راه‌های کمک‌کننده به شما باشد.

🥀🌛#متولدین_آبان🌜🥀

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۰ %
🕯ستاره اقبال ۲۲ جنوبی
💐فال : وقتی به مانع برخورد کردید، نایستید
اگر دیدید هیچ‌کس به شما کمک نمی‌کند و هیچ اتفاقی مطابق میل شما رخ نمی‌دهد آن وقت این سوال را از خودتان بکنید: آیا راه دیگری برای رسیدن به هدف وجود دارد؟

🥀🌛#متولدین_آذر🌜🥀

💐میزان انرژی این ماه شما ۷۳ %
🕯ستاره اقبال ۳۹ شرقی
💐فال : روی محبت غریبه‌ها حساب کنید
‌‎جنیفر کالکین و جنیفر مگان‌دی ۲ دانشجوی رشته زمین‌شناسی بودند که باید دوره تکمیلی تحصیل- خود را در مکزیک می‌گذراندند اما آن‌ها هیچ پولی نداشتند. این ۲ دوست مشکل خودشان را در وبلاگ‌شان نوشتند و در یک ماه هر کدام از آن‌ها توانست ۴۸۷۰ دلار از کمک‌های افرادی که حتی یکی از آن‌ها را هم نمی‌شناخت، پس‌انداز کند و به تحصیل خود ادامه ‌دهد.


🥀🌛#متولدین_دی🌜🥀

💐میزان انرژی این ماه شما ۷۵%
🕯ستاره اقبال ۷۰ جنوبی
💐فال : نقاط قوت خودتان را بشناسید
‌‎گاهی‌اوقات توانایی‌هایی دارید که چندان روی آن‌ها حساب نمی‌کنید – مثل دانستن زبان چینی در سطح مکالمه یا آگاهی کامل از مکانیک موتور اتومبیل- اما این مهارت‌ها می‌توانند گاهی حسابی به کار بیایند.گاهی هم شما می‌توانید روی توانایی‌های نزدیکان‌تان هم حساب کنید


🥀🌛#متولدین_بهمن🌜🥀

💐میزان انرژی این ماه شما ۷۴%
🕯ستاره اقبال ۱۱۳ شرقی
💐فال : برنامه‌تان را اعلام کنید
‌‎اگر فقط مشغول برنامه‌ریزی ذهنی باشید و همه برنامه‌ها و طرح‌های‌تان در ذهن‌تان بماند، امکان این وجود دارد که این طرح‌ها و برنامه‌ها آن‌قدر در ذهن‌تان بماند تا بمیرد. در واقع امکان دارد این برنامه‌ها هیچ‌گاه عملی نشوند. یک راه این است که برنامه‌ها و طرح‌های‌تان را علنی کنید.

🥀🌛#متولدین_اسفند🌜🥀

💐میزان انرژی این ماه شما ۷۱%
🕯ستاره اقبال ۱۶۵ شمالی
💐فال : با ریسک روبه‌رو شوید
شما حتی باید با افراد و خانواده‌تان و کسانی که ارتباط تنگاتنگی با شما دارند، تصمیماتی را که می‌گیرید مطرح کنید. اگر قرار است در زندگی شما تغییری صورت بگیرد آن‌ها باید مطلع باشند. باید بدانند تصمیمی که شما می‌گیرید چقدر روی زندگی شما و روی زندگی آن‌ها تاثیر می‌گذارد و این‌که تصمیم شما با چه ریسک‌ها و خطراتی همراه است، پس از جلب رضایت آن‌ها، شما یک سیستم حمایتی دارید که می‌تواند به شما بسیار کمک کند. سینتیا وارنر که حالا مدیر شرکت معتبر بیزینس فاندینگ گلوبال است ۱۰ سال قبل زمانی که در انگلستان یک کارمند معمولی بود با پیشنهاد کار در ایالات‌متحده روبه‌رو شد. شغلی که درآمدش کمتر بود اما امکان پیشرفت را به او می‌داد.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بنویسید!
لطفا نام خود را اینجا بنویسید