🐖🎞 فال نوستراداموس 🎞🐖

0
30

🐖🎞 فال نوستراداموس 🎞🐖

📆تاریخ : یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸

🔮پیش گویى هاى امروز نوستراداموس

🎒 #فَروردین :🍑فردی با اطلاعات عمومی بالایی هستی, کتاب زیاد می خوانی و اخبار روز را همراهی می کنی, این درجه از اطلاعات باعث کسب تجربه برای سما شده است.

🎒#اُردیبهشت :🍑به یاد داشته باشید که لازم نیست شما همه چیز را ثابت کنید, فقط باید انعطاف پذیر باطید تت بتوانید با تغییرات کنار بیایید.

🎒 #خُرداد :🍑شما کارهای زیادی پیش رو دارید, پس باید ابتدا آهسته و پیوست حرکت کنید تا در روزهای آینده به مقصود برسید.

🎒 #تیر :🍑قولی برای همکاری داده اید پای حرف و قول تان بایستید و تا جایی که میتوانید تو را کمک کنید دست از اجبازی بردارید و با مسائل جدی تر برخورد کنید.

🎒 #مُرداد :🍑 خوشبختانه این هفته برای رفتن به تعطیلات و تفریح, تماشای رویدادهای ورزشی و بازی و سرگرمی با بچه ها نیز فرصت های خوبی نصیبتان می شود.

🎒#شهریور :🍑 آیاتصور می کنید با نادیده گرفتن مشکل می توانید آن را حل کنید, بدون شک مشکلی راکه اکنون کنار بگذارید دوباره دو روز بعد سر باز می کند, پس همین امروز به آن رسیدگی و آنها را حل کنید.

🎒 #مِهر :🍑 تغییری در زندگی ات ایجاد شده است, این تغییر باعث شده است که دوستان زیادی پیداکنی و از زندگی ات بیشتر لذت ببری.

🎒 #آبان :🍑 شهامت داشته باشد و سرتان را از زیر برف بیرون بیاورید و موقعیت ها را همان طوز که واقعی هستند ببینید.

🎒 #آذر :🍑 به تازگی جابجایی داشته ای, از محلی به محل دیگر رفته ای و از مکانی که در آن هستی بسیار راضی می باشی.

🎒 #دِى :🍑 استرس و اضطراب درون تو همیشگی است, حتی بخاطر مسئله ای کوچک به خودت استرس وارد می کنی و این کارتو باعث خود آزاری ات شده است.

🎒 # :🍑 صبور هستی, کارهایت را سر حوصله انجام می دهی. در اکثر مواقع نتیجه ای مطلوب گرفته ای, اما در بعضی مواقع باید کمی تند و تیز عمل کنی.

🎒 #اسفند :🍑 مدتی است به سختی درس میخوانی تا به هدفی که می خواهی برسی, زمانت را از دست نده و همچنان پشتکار داشته باش.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بنویسید!
لطفا نام خود را اینجا بنویسید