🌌🐷 فال شبانه ۲۱ مرداد 🐷🌌

0
5

🌌🐷 فال شبانه ۲۱ مرداد 🐷🌌

🥀🌛#متولیدن_فروردین🌜🥀

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۲ %
🕯ستاره اقبال ۶۸ شرقی
💐فال :خنده میتواند موجب ایجاد فضای آرام بین شما وکسانی که کنار شما هستند شود و انرژی مثبت را در شما واطرافیانتان گسترش میدهد!اگر احساس کردید که کمی منفی بین شده اید و نمی توانید آنرا کنترل کنید،توصیه می شود فوراً ۳۰ثانیه الی یک دیقه با گوش دادن به یک چیز خنده دار ، خودتان را سرگرم کنید تا آن فکرهای منفی از ذهن شما کاملا خارج شوند و باخیال آسوده به کارهایتان بپردازید. حتماً توصیه می شود که امتحان کنید تا احساس تان را دگرگون کنید.

🥀🌛#متولدین_اردیبهشت🌜🥀

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۰ %
🕯ستاره اقبال ۶۰ جنوبی
💐فال :به آهنگ های مثبت وانرژی بخش گوش دهید
گوش دادن به موسیقی نشاط بخش یک راه عالی برای تقویت روحیه خودتان می باشد و به عبارتی دیدگاه جدیدی برای خودتان ایجاد میکنید.
شما می توانید همین کار را مثل افرادی که مشابه شما عمل میکنند انجام دهید.میتوانید زمانیکه درحال میاده روی هستید به آهنگ گوش دهید.

🥀🌛#متولدین_خرداد🌜🥀

💐میزان انرژی این ماه شما ۷۹ %
🕯ستاره اقبال ۷۱ شمالی
💐فال :روزانه یک یادداشت از خود بنویسید و نگه دارید ۶۰ ثانیه از روز خود را به نوشتن یک یادداشت صرف کنید و در آخر آن یک تعریف از خود بنویسید یا از برخی از کلمات دلگرم کننده استفاده کنید.

🥀🌛#متولدین_تیر🌜🥀

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۱%
🕯ستاره اقبال ۹۹ غربی
💐فال :با افرادی که خوش بین هستند مشورت کنید.
سعی کنید با افرادی که خوش بین هستند مشورت کنید یا به عبارتی به نصیحت های آنها در مورد چگونه خوش بین شدن،گوش بدهید و به خاطر بسپارید و اگر شما خود یکی از افراد خوش بین هستید انرا با دوستان وافرادی که خواستار آن هستند به اشتراک بگذارید.
اغلب اوقات تا این قسمت ممکن است که کافی باشد و شخص با دیدن یک تپه از آن کوهی بزرگ نسازد.


🥀🌛#متولدین_مرداد🌜🥀

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۴%
🕯ستاره اقبال ۸۱ شمالی
💐فال :به اشتراک گذاشتن آنچه شما پیدا کرده اید و یا ساخته اید.
این مورد می تواند شامل میوه های خوشمزه که شما آنها را با دوستتان تقسیم میکنید و میل می کنید،باشد. یا مربا ، کیک و یا نان شما خودتان درست کرده اید.
چنین هدیه ی ساده اما دوست داشتنی واقعا می تواند معنی زیادی داشته باشد وانرژی مثبت را در شخص ایجاد کند و تمام فکرها و منفی نگری هارا از شخص دور سازد و انرا به زندگی جدیدتری وارد سازد.

🥀🌛#متولدین_شهریور🌜🥀

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۳%
🕯ستاره اقبال ۷۰ شرقی
💐فال :به افرادی که پرمشغله هستند کمک کنید همانگونه که میدانید توسط کار و مدرسه رفتن در افراد مشغله های گوناگونی ایجاد می شود که مطمئناً شما را از اهداف خوش بینانه بودن و راه و روش سازنده جدا سازد پس مطابف حرف های گفته شده در قبال اطرافیانتان می توانید مسئولیت بپذیرید و به آنها کمک کنید.کمک شما می تواند مثل دعوت کردن آنها به پیک نیک کوتاه مدت و یا کنار ساحل رفتن و یا حتی کنار یکدیگر زیر اسمان دراز بکشید و به حرکت ابر ها دقت کنید و باهم خوش بگذرانید تا بتوانید مشغله هارا از فکر طرف مقابلتان ببرید با این کار هم به خودتان کمک کرده اید و هم خلق و خوی دوستتان را تغییر داده اید

نظر دهید

لطفا نظر خود را بنویسید!
لطفا نام خود را اینجا بنویسید